Whale Alert! Balinalar Hareketleniyor: Yine O Altcoin’e Akın Ettiler…
  1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Whale Alert! Balinalar Hareketleniyor: Yine O Altcoin’e Akın Ettiler…

0

Whale Alert tarafından verilen bilgiye göre XRP son 24 saat içinde balinalar tarafından transfer edildi. Elde edilen verilere göre toplam transfer miktarı 492.942,004 (492.94 milyon) Ripple tokeni gördü. Bu büyük XRP transferlerinin, Ripple’ın Escrow cüzdanına toplam 1,2 milyar XRP’yi kilitlemesinden birkaç saat sonra gerçekleşti. Kripto para balina takip hizmetine göre 67.509,674 (67.5 milyon) XRP, üç farklı işlemde FTX’ten Binance üzerindeki bir adrese Ayrıca bir Binance kullanıcısı, bilinmeyen bir cüzdana yaklaşık 31 milyon dolar değerinde toplam 68.761,155 (68.7 milyon) XRP taşıdı. Bu işlemler ayrı ayrı 3 farklı işlemde gerçekleşti.

14 saat önce, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmetinin bir ortağı olan Bitstamp borsasındaki bir adrese 25 milyon XRP tokeni (11,51 milyon dolar) yatırıldı. Anonim bir balina 140 milyon XRP’yi bilinmeyen bir cüzdandan diğerine taşıdı. Whale Alert bu işlemi bildirdiğinde toplam değer 62,97 milyon değerindeydi.
Ayrıca, anonim balina adresi, Bitstamp kripto para borsasındaki bir adrese 25 milyon XRP tokeni (yaklaşık 11.3 milyon dolar) aktardı. Özetle son zamanlarda balina adreslerinin XRP’ye ilgisi artarak devam ediyor.

Balinaların XRP’ye ilgisi arttı

SEC davasındaki olaylar Ripple’ın lehine gittiği için balinaların XRP’ye olan ilgisi artmaya devam etti. Bildirildiği gibi, birkaç işletme, şirketin özet karar hareketini destekleyen özetlerle Ripple’a destek verdi.

Yazım sırasında XRP 0,45 dolardan el değiştiriyor. Fiyat, önceki 3,4 dolara kıyasla beklenen artışı göstermese de dava Ripple lehine sonuçlandığında altcoin’in yükselmesi bekleniyor.


En güncel haberlerimizi Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazar Hakkında

Yorum Yap