Ünlü Analistten DOGE Fiyat Tahmini

Ünlü Analistten DOGE Fiyat Tahmini
0

Fenomen Ali Martinez, kendi analizlerini sosyal medyada paylaşarak tanınan bir kişi. Twitter CEO’su Elon Musk’ın site logosunu Dogecoin olarak değiştirmesinin ardından yükselişe geçen mem tokeni inceleyen kripto analisti, çoğu uzmanın aksine sosyal medya metriklerini kullanarak ilginç bir öngörüde bulundu. Martinez, Dogecoin çevresindeki popülerliğin değişimini inceleyerek geçmiş verilerden yola çıkarak DOGE fiyatının düzeltme yapacağını tahmin etti.

#Dogecoin | $DOGE has seen price corrections over the past year when daily social media mentions exceeded 13,000.

Following @elonmusk‘s recent Twitter stunt, #DOGE‘s social volume reached 15,000 — possibly signaling an upcoming price retracement. pic.twitter.com/oBSMOghCEe

— Ali (@ali_charts) April 5, 2023

“Dogecoin, sosyal medya popülerite metriği 13.000 seviyesini aştıktan sonra yükseliş yaşadı ancak sonrasında düzeltme gördü. Elon Musk’ın Twitter logosunu DOGE olarak değiştirmesinin etkisiyle 15.000 seviyesine kadar yükselen metriğe göre, yeni bir düzeltme olasılığı mevcut.” dedi.

Elon Musk’ın Pazartesi günü yaptığı paylaşımların etkisiyle 0.105 dolar seviyesine kadar yükselen DOGE, yükseliş hareketinin ardından 0.093 dolar desteğine tutunmaya çalışıyor. Ancak, bu seviyede satıcıların üstünlüğü nedeniyle 0.078 dolara kadar geri çekilme yaşanabilir.

DOGE-USDT
DOGE-USDT

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.