Trust Wallet Tarayıcı Uzantısını Başlatıyor, Binance Pay ve Coinbase Pay İle Entegre Oluyor

Trust Wallet Tarayıcı Uzantısını Başlatıyor, Binance Pay ve Coinbase Pay İle Entegre Oluyor
0

Trust-Wallet

FTX‘in ve genel olarak kripto borsalarında çalışan bankanın çöküşünün arkasından, kendi kendini koruyan Trust Wallet ivme kazanıyor. Şirket, yedi gün içinde uzun süredir beklenen tarayıcı uzantısını kullanıma sundu ve kullanıcıları artık fonlarını direkt bir Trust Wallet hesabına aktarabilen Binance Pay ve Coinbase Pay ile ortaklık yapmış oldu.

Trust Wallet, artık Google Chrome ve Opera tarayıcılarında kullanılabilen tarayıcı uzantısını 14 Kasım’da kullanıma sundu. Uzantı, kullananların tüm EVM zincirlerinde ve Solana’da kripto depolamasına, göndermesine ve almasına olanak tanır. Bir ağ otomatik algılama işlevi, kullanıcılara manuel olarak ağ eklemeye gerek kalmadan sorunsuz bir dApp deneyimi sağlar.

Uzantı ek olarak çoklu cüzdan desteği, NFT desteği, fiat rampa sağlayıcıları ve EVM olmayan blockchain entegrasyonlarının yanı sıra donanım cüzdanı desteğini de içerir.

16 Kasım’da dünyanın en büyük kripto borsası Binance, Binance Pay’in Trust Wallet entegrasyonunu başlattığını bildirdi. Artık Binance kullanıcıları, direkt para çekme seçenekleri içinde Trust Wallet’a haiz olduklarından, bir cüzdan adresini taramak yada girmek zorunda kalmayacaklar. Ve blok zinciri gaz ücretlerinin üstünde bir maliyeti olmayacak. Basın zamanında, işlev yalnızca Trust Wallet Uygulamasının Android sürümünde destekleniyor, sadece Binance iOS sürümünü “yakında” duyuruyor.

Aynı entegrasyon Coinbase Pay ile çalışacak. Coinbase Grup Ürün Müdürü Bipul Sinha’ya bakılırsa, kullananların kendi cüzdanlarını yada dapp’lerini kolayca finanse etme kabiliyeti, firmanın “Web3’e bir köprü kurma” misyonuna karşılık geliyor.

Daha önce Binance CEO’su Changpeng Zhao, halka açık bir şekilde onaylanan Trust Wallet, “öz velayet temel bir insan hakkıdır” diyor. Binance’in 2018’den beri ABD merkezli cüzdan sağlayıcısına haiz olduğu göz önüne alındığında, bu hareket şaşırtıcı değil.

15 Kasım’a kadar Trust Wallet Token (TWT), aynı dönemde net kapitalizasyonu neredeyse 100 milyar dolar düşen kripto para piyasasındaki gerilemeyi destekleyerek altı günde ortalama %150 arttı. Ayrıca, tokenin işlem hacmi aynı dönemde 279 milyon TWT’den 593,25 TWT’ye yükseldi ve piyasanın yükseliş trendine olan inancını sergiledi.

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.