Singularity (AGIX), GPT4 Lansmanının Ardından %31 Artış Sağladı

Singularity (AGIX), GPT4 Lansmanının Ardından %31 Artış Sağladı
0
Chat GPT-4 gibi gelişmiş yapay zeka araçlarının kullanıma sunulmasının SingularityNET üzerinde büyük bir etkisi olduğu görülüyor.
ChatGPT-4’ün piyasaya çıkması, SingularityNET’in AGIX fiyatında önemli bir artışa neden oldu. Geliştiricilerin yapay zeka hizmetleri oluşturmasına, paylaşmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan blockchain tabanlı platform, ileri seviyedeki yapay zeka dil modelinin piyasaya sürülmesinin ardından son 24 saatte %30’dan fazla artış gördü.

AGIX, Eylül 2021’de daha önce ulaştığı ikinci tüm zamanların en yüksek değeri olan 0.60 sente ulaşmayı hedefliyor.

Singularity AGIX

İlginizi Çekebilir : OpenAI’nin Yeni Chat GPT-4 sürümü Kripto Dünyasını Kasıp Kavuruyor

Bu yıl sadece AGIX %1.088’den fazla artarak en iyi performans gösteren kripto paralardan biri haline geldi. SingularityNET, AI endüstrisinde önemli bir oyuncu olmayı hedefleyen önde gelen bir blockchain projesidir ve yatırımcıların sektöre büyük bir etki yapacağına inandığı bir AI uygulamaları pazarı işletmektedir.

SingularityNET (AGIX) fiyatında son 24 saatte %27,8 artışla 0,499027 ABD dolarına ulaşan bir yükseliş görüldü. CoinMarketCap verilerine göre, blockchain tabanlı platformun canlı piyasa değeri şu anda 601 milyon ABD dolarıdır.

ChatGPT-4’ün potansiyel uygulamaları konusunda yatırımcılar iyimser görünüyor. Bu yeni teknolojiler, karmaşık dil sorgularını anlama ve yanıtlama yeteneğine sahiptir. Bu artan ilgi, SingularityNET’in AGIX jetonunun fiyatını artırdı.

SingularityNET, geliştiricilerin kripto para birimi ile ödeme yaparak AI hizmetleri oluşturmasına ve bunları para kazanmasına olanak tanıyan bir pazar sunar. Platformun geliştiriciler ve kullanıcılar arasında popülerliği, son fiyat artışına katkıda bulunmuş olabilir.

AGIX provides a second chance at building a decentralized #AI economy with global, open access to AI services. Developers can create, share, and monetize AI services at scale on the #SingularityNET platform.

🔗 Watch the full video: https://t.co/MMUwDDb8xh pic.twitter.com/pIWxGYypum

— SingularityNET (@SingularityNET) March 11, 2023

Son 24 saat içinde SingularityNET, 800.004.510 ABD doları işlem hacmiyle büyük bir ilgi gösterildiğini ortaya koyuyor.

Analistler yapay zeka ve blockchain için sürekli büyüme öngörüyor

I’m not a TA wizard but $AGIX is BULLISH.#Cardano $ADA pic.twitter.com/dsU0jaBLr6

— ₳lex (@Alex_ADA_) March 15, 2023

Singularity
thumbnail
Önerilen Yazı
Ünlü Analist Bitcoin 30.000 Dolara Fırlayacak Dedi !

 

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.