SHIB de Listede: İşte Türklerin Favori Altcoin Telegram Grupları!

SHIB de Listede: İşte Türklerin Favori Altcoin Telegram Grupları!
0

Son dakika haberlerini satın almak, kripto para piyasasında iyi bir tüccar ve yatırımcı olmaya da bağlıdır. Bu nedenle, çevrimiçi altcoin proje gruplarının suçlamalarına katılmak önemlidir. Türkiye, genç ve dinamik nüfusu nedeniyle kripto pazarında önemli bir konuma sahiptir. Şifreli iletişimde iletişim platformu Telegram öne çıkıyor. SHIB de dahil olmak üzere okuyucularımızın favori altcoin Telegram gruplarından bazılarına göz attık.

Kripto Piyasası ve Telegram Kullanımı

Kripto topluluğu, 2020’den beri Telegram’da kamp kurdu. O zamandan beri Telegram, pazar istihbaratı, sektör haberleri ve çeşitli kripto projeleri hakkında insanların görüşleri için önemli bir havuz haline geldi. Buna karşılık, Telegram’ın Gram token projesi gün ışığını görmedi. Ancak Telegram, kripto topluluğu için önemli bir bilgi deposu ve bağlayıcı olmaya devam ediyor.
Anonimlik ve sohbet şifreleme gibi özellikler sayesinde Telegram, kripto topluluğuyla etkileşime girerken anonim kalmak isteyen kripto izleyicileri için önemli bir cazibe merkezi haline geldi. O kadar hızlı büyüdü ki bugün milyonlarca kripto kullanıcısı Telegram uygulamasını kullanıyor. Bir haber kanalından bir sohbet odasına kadar kripto yaşamına odaklanmış farklı Telegram kanallarını/gruplarını bulmak mümkün. Bu bağlamda Türklerin favori Altcoin Telegram gruplarına bakalım.

Türklerin Favori Telegram grupları: SHIB, AVAX, MINA, STEPN ve
CEEK Shiba Türkiye

Shiba Inu (SHIB), Türklerin en çok talep ettiği yüksek jetonlu projelerden ilkidir. Popüler kripto para birimi Dogecoin’den (DOGE) ilham alan Shiba Inu (SHIB), Türk kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Sonuç olarak Telegram grubu en çok kullanılan ve aktif olan grupların başında gelmektedir.

Avalanche

Avalanche, merkezi olmayan uygulamalar ve özel Blockchain ağları için bir platform görevi gören bir katman 1 blok zinciridir. Akıllı sözleşmeler için en popüler blok zinciri olarak lider altcoin Ethereum’un yerini almayı hedefliyor. Ayrıca Ethereum’un en güçlü rakiplerinden biridir. Telegram grubu, Avalanche ekosistemi hakkında bilgi sağlar.

Mina Türkiye

Mina Protokol, DApp’leri daha verimli çalıştırmak için
saplama gereksinimini azaltmak üzere tasarlanmış minimal bir blok zinciridir. Geliştiricileri Mina’yı, kullanımdaki artışa rağmen boyut değişmeden kalacak şekilde tasarladı. Bu nedenle dünyanın en hafif Blockchain’i olarak adlandırmak mümkün. Ek olarak, güvenlik ve ademi merkeziyetçilik arasında bir denge sağlar. Sürekli geliştirme sayesinde Mina Blockchain hızlı haber akışlarına sahiptir. Bu nedenle altcoin proje duyurularını sorumlu tutmak önemlidir. Telegram grubu bu konuda katılımcılarını desteklemektedir.

STEPN Coin

Stepn projesi, kripto para dünyasında oyunun kazanma ve eğitim modlarını birleştiren, insanların kazanmasını sağlayan bir fitness ve kripto para uygulamasıdır. yürüyen para Kullanıcılar, uygulama aracılığıyla satın aldıkları NFT’lerle dışarıda ayakkabı giyerek yürüyerek jeton veya NFT ödülleri kazanabilir. Bununla birlikte, Stepn uygulaması, kripto para kullanmayan kullanıcıların kolayca kripto varlıkları yatırabileceği ve NFT satın alabileceği mütevazi ve arkadaş canlısı bir arayüze sahiptir. Bu, Ceek VR’nin en çok talep edilen projelerinden biridir. Ceek VR, Axie Infinty, Decentarland ve Sandbox gibi metaverse projelerinde kendine yer buldu. Hatta interaktif bir yapı olan Ceek VR, bunu Telegram ile devam ettiriyor. Katılımcılar, toplulukla ilgili en son duyuruları ve bilgileri burada paylaşır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.