Patron Çıldırdı, Michael Saylor Bitcoin (BTC) için Kaç Dolar Olacak Dedi ?

Patron Çıldırdı, Michael Saylor Bitcoin (BTC) için Kaç Dolar Olacak Dedi ?
0

MicroStrategy’nin kafadar ortağı Michael Saylor, kripto dünyasındaki bu kargaşa ortamını yakalayarak Bitcoin hakkında çarpıcı şeyler söyledi!

Bitcoin (BTC) en büyük yatırımcılarından Michael Saylor, düzenleyicilerin kripto para birimlerini pek sevmediğini ve stablecoin’lere, token’lara ve türev varlıklara sıcak bakmadıklarını söyledi. Ama aslında, bu yaptırımların BTC’yi daha güçlü kılacağına inanıyor. Bunu zamanla düşününce, BTC’nin 250.000 doları bile aşabileceğine daha da inanıyor. Bakalım, belki de Bitcoin’in bir gün tüm dünyaya hükmedeceği bir gelecekte yaşayacağız!

Kural Baskısı Bitcoin’i (BTC) Durduramaz

Son zamanlarda SEC’in Binance ve Coinbase’e dava açmasıyla ateşler iyice yükseldi ve düzenleyici konusu sektörde tartışmalara yol açıyor. Büyük isimler de bu konuda fikir ayrılıklarını dile getiriyor.

Saylor, kripto dünyasındaki bu karmaşık duruma atıfta bulunarak ilginç açıklamalar yaptı. Düzenleyicileri hedef göstererek, “Evet, evet, hadi daha fazla baskı yapın!” dedi. Sanırım Saylor, düzenleyicilerin kripto dünyasına yaptığı sıkı denetimlerin aslında sektör için harika bir şey olduğunu düşünüyor. Belki de kriptoların düzenleyici baskılardan beslendiğini düşünüyor. Ama kim bilir, belki de bu tartışma hiç bitmeyecek ve düzenleyicilerle kriptolar arasındaki savaş sonsuza dek sürecek!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.