OpenAI’nin Yeni Chat GPT-4 sürümü Kripto Dünyasını Kasıp Kavuruyor
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

OpenAI’nin Yeni Chat GPT-4 sürümü Kripto Dünyasını Kasıp Kavuruyor

0

Chat GPT-4 önceki versiyonu olan dil modeli GPT 3’ü test skorlarında önemli ölçüde geride bırakıyor.Analistler blok zincirinde büyük etkisi olacağını öngörüyorlar.

Coinbase’in eski direktörü Conor Grogan, canlı bir Ethereum akıllı sözleşmesini AI aracına yerleştirdiğinde GPT-4’ün birden fazla “güvenlik açığı” tespit edebileceğini ve nasıl istismar edileceğini açıklayabileceğini bildirdi. ChatGPT’nin önceki sürümünde yapılan akıllı sözleşmelerin denetimleri de kod hatalarını tespit edebildiğini gösterdi.

I dumped a live Ethereum contract into GPT-4.

In an instant, it highlighted a number of security vulnerabilities and pointed out surface areas where the contract could be exploited. It then verified a specific way I could exploit the contract pic.twitter.com/its5puakUW

— Conor (@jconorgrogan) March 14, 2023

The Rundown’ın kurucusu Rowan Cheung, GPT-4’ün elle çizilmiş bir web sitesini koda dönüştürdüğü bir video da paylaştı.

I just watched GPT-4 turn a hand-drawn sketch into a functional website.

This is insane. pic.twitter.com/P5nSjrk7Wn

— Rowan Cheung (@rowancheung) March 14, 2023

ChatGPT, gerçek zamanlı piyasa ve fiyat verilerini kullanarak kripto para birimi ticareti için kullanılabilir. Platform, yatırımcıların ve tüccarların çeşitli kripto para birimlerinin dalgalanmalarından faydalanmalarına olanak tanır ve GPT-3’ün AI’si ile sohbet arayüzü üzerinden etkileşim kurma seçeneği sunar, bu da sorulara anında yanıt almak veya ilgili bilgi sağlamak mümkün kılar.

ChatGPT Ve Kripto Para Ticareti

Twitter’da bir kullanıcı, Pine Script adlı TradingView finansal yazılım için bir programlama dilini ChatGPT’nin yardımıyla temel bir ticaret botu geliştirmek için kullandığını gösterdi. Farklı bir Twitter kullanıcısı, ChatGPT betik kodunu kullanarak, Binance borsasının API’sinden yararlanarak mevcut BTC/USDT ticaret çifti siparişlerini gösterebilen bir trade terminali geliştirmek için AI’yi yönlendirdi.

Should I try running this chatGPT generated crypto trading algorithm? pic.twitter.com/0xlFoTNYdL

— Guy 🦇🔊 (@wholisticguy) December 5, 2022

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap