Mayıs 2023’te Satın Alınabilecek 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Altcoin

Mayıs 2023’te Satın Alınabilecek 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Altcoin
0

Nisan ayı sona ererken, kripto para sektöründeki çoğu altcoin, yılın dönümünden bu yana elde ettikleri kazanımları konsolide ediyor. Ancak, bazı dijital varlıklar birim başına düşük maliyetleri nedeniyle kripto tacirlerinin ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaramadı.

Bu bağlamda, Altkoin bir kez daha piyasayı araştırdı ve (hala) fiyatlarına çok düşük kalan ve Mayıs 2023’te herkesin yatırım listesine dahil edilmesi gereken birkaç umut vaat eden kripto para birimi listesi hazırladık.

Stellar (XLM)

En iyi yerleşik blockchain projelerinden biri olan Stellar (XLM) ve Geliştirme Vakfı, son zamanlarda MoneyGram ve Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ile ortaklık kurarak Ukraynalı savaş mağduru mültecilere finansal yardım olarak Circle’ın USD Coin (USDC) kullanılmasını sağlamak için anlaşmaya girdi.

Aynı zamanda, Stellar, XLM’nin basın saatlerinde şirketin olumlu çabalarını yansıtmayan fiyatına rağmen, ABD merkezli bir fon ile önemli bir işbirliği duyurdu ve teknolojisini geleneksel finans piyasalarına genişletmeyi hedefliyor. Gerçekten de, XLM şu anda 0,09257 dolardan işlem görüyor, gün içinde %0,88 düşüşle ve hafta boyunca %11,05 düşüşle ancak son bir ayda %1,32 kazançla.

XLMUSD
XLM-USD Kaynak: Tradingview

Ankr (ANKR)

Microsoft (NASDAQ: MSFT) ve Tencent Cloud ile yapılan anlaşmalar da dahil olmak üzere önceki aylarda birkaç önemli ortaklık kurduktan sonra, Web3 altyapısı ve çapraz zincirli staking merkezsiz finans (DeFi) platformu Ankr (ANKR), kripto para piyasasındaki en tanınmış katılımcılardan biri olarak kendini kurmaya devam ediyor.

Şu anda Ankr, 25 Nisan’da alınan verilere göre son 24 saatte %1,13, önceki yedi günde %14,99 ve aylık grafikte %6,22 düşüşle 0,03062 dolardan işlem görüyor.

ANKRUSDT
ANKR/USDT Kaynak:Tradingview

Celer Network (CELR)

Hızlı ve maliyet etkin merkezsiz uygulama (dApp) geliştirme platformu olan Celer Network (CELR), yakın zamanda, Web2 tabanlı uygulamaların mevcut sorunlarını çözmek için omnichain verilerinin zero-knowledge (ZK) teknolojisini kullanarak onaylandığı Brevis projesinin başlatılacağını duyurdu ve böylece Celer’i daha da popüler hale getirdi.

Ancak genel olarak düşüş eğiliminde olan kripto para piyasasının etkisiyle, CELR’nin fiyatı şu anda 0,02276 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %5,39, önceki yedi günde %14,16 ve önceki ayda %18,49 düşüş gösteriyor.

CELR USDT
CELR USDT Kaynak:Tradingview

TRON (TRX)

Non-fungible token (NFT) topluluğu NFT NYC 2023’te Platinum Sponsor olarak yer almadan kısa bir süre önce, TRON (TRX), fiziksel ve dijital ürün ve hizmetler satın almak için Web3 platformu olan Uquid ile işbirliği yapacağını duyurdu. Bu ortaklık, platformdaki alışveriş deneyimini daha da kolaylaştırmayı vaat ederken, TRX’yi yakın gelecekte olası fiyat artışları için hazırlıyor.

Bu arada, grafikler TRON’un 0,06585 dolarlık bir fiyatla işlem gördüğünü, gün içinde %0,51 düşüş kaydettiğini ancak önceki yedi günde %0,05 artış gösterdiğini ve son 30 gün içinde %2,61 pozitif fiyat değişimine sahip olduğunu gösteriyor.

TRXUSDT
TRXUSDT Kaynak:Tradingview

VeChain (VET)

Kripto para alanında önemli bir oyuncu olan VeChain (VET), son zamanlarda kullanışlı bir no-code Web3-as-a-Service platformu VORJ’yi başlatarak, Birleşmiş Milletler’in sürdürülebilir kalkınma hedeflerini (SDG’ler) gerçekleştirmede yardımcı olmak için bir ortaklık duyurdu ve yapay zeka (AI) araştırmaları yapıyor. Bu gelişmelere rağmen, VET, kripto sektöründeki olumsuz duygu baskısını hissediyor ve basın saatlerinde 0,02179 dolardan işlem görüyor. Bu, bir gün içinde %0,25, önceki yedi günde %14,41 ve son 30 günde %4,84 düşüş anlamına geliyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.