Kurucu / Destekleyen
Altkoin.com.tr
Murat Emirhan
Email: murat.emirhan@gmail.com
Genel Yayın Yönetmeni / Genel Yayın Yönetmeni
Murat Emirhan
Email: murat.emirhan@gmail.com
Haber Editörü / Editör
Murat Emirhan
E-posta: murat.emirhan@gmail.com
Reklam
E-posta: bilgi@Altkoin.com.tr
Basın Bülteni
Bize info@Altkoin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülmüştür ve uygun kategoride yayınlanacaktır.
Hizmet Sağlayıcılar / Hizmet Sağlayıcılar
TurHost Hosting Web Barındırma ve İnternet Hizmetleri
E-POSTA:bilgi@Altkoin.com.tr Yazılı ve görsel tüm içerikler telif hakları yasası kapsamında Altkoin.com.tr’ye aittir. Oluşturulan tüm içerik, Telif Hakkı Yasası 58
6 tarafından korunmaktadır. Metin, resim, ses veya video gibi herhangi bir içeriğin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığıyla dağıtılması cezalandırılır.
Gizlilik Politikası
Bu metin, Gizlilik Politikamız hakkında bilgi vermek için oluşturulmuştur. Kişisel bilgileriniz, Altkoin.com.tr üzerinden yaptığınız kayıt ve yorum işlemlerindeki tanınmanıza istinaden toplanmaktadır. Bu bilgiler, yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili olarak gönderilen bildirim mesajlarında kullanılacaktır. Yasal bir zorunluluk olmadıkça verileriniz üçüncü şahıslara aktarılmayacaktır.
Altkoin.com.tr harici linkleri ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilen sayfalardan Altkoin.com.tr sorumlu değildir. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfaların gizlilik ve diğer politikalarını incelemelidir. Bu site, Basın Etik Kurallarına uymayı taahhüt eder. Her türlü görüş, öneri veya şikayetiniz için lütfen Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret edin.
Altkoin.com.tr, gerekli gördüğü ve kullanım amacına uygun olduğu takdirde, site ziyaretçilerinin bilgisayarına “çerez” adı verilen yazılımlar yerleştirebilir. Bu yazılım web sitelerinde standarttır ve kullanıcıları tanımlamak için kullanılır. Tarayıcınızı kullanarak bu yazılımı engelleme hakkına sahipsiniz.
kripto paranın Altkoin.com.tr fiyatları bilgi amaçlı verilmiş olup çeşitli borsalardaki ortalama fiyatları yansıtmaktadır. Borsada gerçek zamanlı alış ve satış fiyatlarında tutarsızlıklar meydana gelebilir. Altkoin.com.tr, yatırım veya verilerin doğruluğundan kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.
Altkoin.com.tr analiz ve haberleri bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir. İnsanlar gönüllü olarak yatırım yapıyor. Altkoin.com.tr web sitesi oluşabilecek herhangi bir maddi zarardan dolayı sorumluluk kabul etmez.