1. Ana Sayfa
  2. Genel

Kripto Para Piyasasında Son Durum?

Kripto Para Piyasasında Son Durum?
0

Bitcoin Cash %7 Yükseldi, Bitcoin 21.000 Dolarda Durakladı.

Bitcoin ve birçok altcoin sakin kalırken, Bitcoin Cash saldırıya geçti ve 135 dolara yükseldi.Bitcoin’de ise konsolidasyon devam ediyor.Hangi yöne gideceğini kestirmek zor görünüyor.21.000 dolar seviyesinde takılı kaldı.

Bitcoin, 21.000 Dolar Direncinde 

Bitcoin’e birkaç gün içinde 4.000 dolarlık sıçrama yaratan geçen haftaki aşırı oynaklık, en azından şimdilik bu hafta tekrarlanmadı.

Son önemli fiyat hareketi, BTC’nin son üç haftanın en düşük seviyesi olan 20.800$’a (Bitstamp’ta) düştüğü hafta sonu geldi.

Bu düşüşe iyi tepki verdi ve hızla 21.000 dolar seviyesini geri aldı. O zamandan beri, bitcoin, birkaç küçük fiyat artışı ve düşüşle nispeten bu çizgide hareketsiz kaldı. Şu an itibariyle 21.000 doların biraz üzerinde ve piyasa değeri hala 400 milyar doların üzerinde.

Bitcoin Haberleri

Birkaç kripto borsası, yaz çöküşünden sonra hizmetlerine olan talebin düştüğünden şikayet ederken, DBS, dijital platformundaki BTC hacminin 4 kat arttığını söyledi.

Bitcoin MVR Tripple Ribbon (3MA’lardan oluşan), kripto para biriminin olumsuz fiyat hareketlerinin önümüzdeki birkaç hafta içinde devam edebileceğini öne sürdü.

BCH Emerges Zirvede

Şaşırtıcı bir şekilde, çoğu altcoin son 24 saat içinde büyük fiyat dalgalanmaları üretemedi.

Ethereum ise yakın zamana kadar oldukça değişkendi. Yaklaşan güncellemeyi çevreleyen hype, varlığı yaklaşık on gün önce 2.050 doların üzerinde ayın en yüksek seviyesine itmişti. ETH, takip eden hafta içinde 500 dolardan fazla düşüş gerçekleştirdi, ancak küçük bir günlük artışın ardından şu anda 1.600 doların üzerinde duruyor.

Ripple, Polkadot, Shiba Inu ve Avalanche da şimdilik ufak bir boğa trendinde . Buna karşılık Binance Coin, Cardano, Solana, Dogecoin ve Polygon önemsiz düşüşler kaydetti.

Not: Bu haber yatırım tavsiyesi değildir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap