Kripto Para Kazanma Uygulamaları Hangileri ?
  1. Ana Sayfa
  2. Akademi

Kripto Para Kazanma Uygulamaları Hangileri ?

0

Kripto Para Kazanma Uygulamaları

Kripto para kazanma uygulamaları kolay şekilde kripto para kazanmanıza yardımcı olabilir. Günümüzde kripto paralar geniş kesimler tarafından biliniyor ve özellikle yatırım amacıyla kullanılıyor. Özellikle dijital ortamda kripto paralar ile yapılan ödeme kanallarının da artması ile birlikte kripto para kazanmak isteyenlerin de sayısı artış göstermiş durumda. Kripto paralar başta madencilik olmak üzere farklı yöntemler ile elde edilebiliyor. Ancak çeşitli uygulamaları kullanarak kolay şekilde kazanç sağlamanız olanaklı.İşte kripto para  kazanma uygulamaları. 

FreeBitco.in ile Bitcoin Kazanmak

Kripto para kazanma uygulamaları arasında Bitcoin kazandıran FreeBitco.in web sitesi ve mobil uygulama üzerinden hizmet veriyor. Uygulamada her saat başı çark çevirerek kripto para kazanmanız olanaklı. Dönen çarkta karşılık olarak çıkacak rakam kapsamında Bitcoin kazanabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama teşvik amaçlı 200 dolara kadar da çeşitli ödüller veriyor. Bir tür bulut madenciliği olarak çalışan sistem, cihazınızın esasında madencilik işlerinde arka planda kullanılmasını sağlıyor. Bu sayede de cihaz üzerinden elde edilen tutarlardan size ödül veriyor.

Kripto Kazanmayı Kolaylaştıran Socios

Kripto para kazanma uygulamaları arasında Socios özellikle güvenilir olması ile öne çıkıyor. Chiliz projesinin alt uygulaması olarak da bilinen Socios esasında spor kulüplerine fan token sağlıyor. Üstelik şimdiye kadar yaptığı anlaşmalar çerçevesinde dünyaca ünlü büyük spor kulüpleri ile anlaşmış durumda. Uygulama günlük olarak belirli saatlerde kullanıcılarına kripto avına çıkma olanağı tanıyor. Bir tür oyun gibi görülebilecek bu “avlanma” esnasında piyasa değeri 40 dolara yaklaşan tokenleri yakalayabilirsiniz. Sonrasında ise elde ettiğiniz tokenleri kripto paraya çevirebilirsiniz. Kripto paraları ise ister satabilir ister cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

 

Oynayarak Kazandıran Uygulama Money Whale

Kripto para kazanma uygulamaları arasında oynayarak kazandıran bir diğer oyun da Money Whale olarak öne çıkıyor. Money Whale cep telefonu ya da tablete yüklenerek oynanabiliyor. Oyunda basit yapıda olan çeşitli yapbozlar bulunuyor. Bu yapbozları doğru şekilde eşleştirmeniz ve sonrasında çıkan reklamları sonuna kadar izlemeniz halinde kripto para kazanabiliyorsunuz. Seviye geçtikçe ise yapbozların zorluğu artıyor. Aynı zamanda oyuna referans kodunuz ile yeni oyuncular çektiğinizde de yine kripto üzerinden kazanç sağlamanız mümkün. Oyundaki kazandığınız kripto para ise Dogecoin olarak yapılıyor. Elde ettiğiniz DOGE’leri kendi cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

 

TFB BlackStar Oynayarak Kazandırıyor

Kripto para kazanma uygulamaları arasında TFB BlackStar da oynayarak kripto elde etmenize yardımcı oluyor. Uygulamada sadece oyun oynayarak değil aynı zamanda reklamları da izleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli zaman aralıklarında etkinlikler düzenleniyor ve bu etkinliklere de katılım sağlayarak yine kazanç elde edebiliyorsunuz. Uygulamada sadece TFBX coin kazanabilirsiniz. Elde ettiğiniz coinleri ise kendi cüzdanınıza aktarabiliyorsunuz.

 

Müzik Dinleyerek Para Kazanın Current Rewards

Kripto para kazanma uygulamaları arasında Current Rewards oldukça popüler durumda. Uygulamada sadece kripto para değil aynı zamanda dolar da kazanabilirsiniz. Uygulama genel olarak müzik dinleyerek kazanç sağlamak üzerine geliştirilmiş durumda. İçinde yer alan 100 bini bulan radyo kanalarından istediğinizi dinleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Bunun yanında uygulamada anket doldurmak, oyun oynamak, arkadaş davet etme gibi seçenekler de yine kazanç elde etmeniz için yardımcı oluyor.

 

Yürüyerek Kazandıran Sweatcoin

Yürüyerek kripto para kazanma uygulamaları arasında alanında tek olan Sweatcoin yürüdükçe kazanç sağlamanızı mümkün kılıyor. Uygulamada attığınız adımlara göre sayaç çalışıyor ve böylece gün sonunda toplamda atmış olduğunuz adım karşılığında kripto para kazanabiliyorsunuz. Ancak uygulama kazandığınız parayı doğrudan kullanmanıza olanak vermiyor. Bunun yerine kendi mağazası içinden alışveriş yapmaya yönlendiriyor. Alışveriş yapacağınız zaman ise yaklaşık olarak Türkiye’ye gönderim için 10 dolarlık kargo ücretini gözden çıkarmalısınız.

kripto para kazanma uygulamaları

 

Bitfun.co

Uygulama ya da web sitesi üzerinden kullanabileceğiniz Bitfun.co günde çok kısa süreler ayırmanızı talep eden kripto para kazanma uygulamaları arasında yer alıyor. Gün içinde uygulamaya giriş yaparak belirlenmiş olan freecoin butonunu aktif hale getirmelisiniz. Buton 3 dakikada bir aktif hale gelir ve sistemde bu süre içinde aktif kalmanızı ister. Bu aktiflik esnasında farklı aralıklar ile çıkacak olan butona basmalısınız. Butona basma talebi esasında o anda aktifliğinizi göstermeniz içindir. Butona her bastığınızda ise duruma göre belirlenmiş miktarlarda olan Satoshi kazanırsınız. Biriktirdiğiniz Satoshileri ise Coinpot üzerinden kendi kişisel cüzdanınıza çekebiliyorsunuz.

Kripto para kazanma uygulamaları
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap