FLOKI INU: Shiba Inu (SHIB) için Büyük Tehdit mi?

FLOKI INU: Shiba Inu (SHIB) için Büyük Tehdit mi?
0

Floki Inu, son zamanlarda popüler hale gelen bir kripto para birimidir. Floki Inu, köpek meme tokenleri olarak da adlandırılan, ünlü bir TV dizisi olan Vikings’teki karakter Floki’ye dayanan bir kripto para birimidir. Floki Inu, 2021 yılında başlatıldı ve özellikle Shiba Inu ve Dogecoin gibi diğer köpek temalı kripto para birimlerinin başarısının ardından popüler hale geldi.

Floki Inu, ERC-20 token standardını kullanır ve Ethereum blok zinciri üzerinde çalışır. Floki Inu’nun amacı, sosyal medya ve topluluk etkileşimi yoluyla benzersiz bir topluluk yaratmaktır. Floki Inu, kullanıcıların birbirleriyle etkileşime geçmesine ve aynı zamanda kripto para birimini kullanarak farklı işlemler gerçekleştirmesine izin verir. Ancak, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce, her zaman kendi araştırmanızı yapmanız ve risklerin farkında olmanız önemlidir.

Floki Inu (FLOKI), halkın kripto para birimi olarak da bilinen son zamanlarda büyük bir ilgi topluyor ve bu ilgi azalmıyor. Son köpek temalı meme coini, Elon Musk’ın Shiba Inu köpeğinden esinlenerek ve onun adını taşıyarak yapılmıştır! Son fiyat rallisiyle birlikte FLOKI, piyasa değerine göre en iyi 100 kripto para birimi arasına girmeyi başardı.

CoinMarketCap’e göre, FLOKI yazıldığı sırada 97. sırada yer almaktadır. Son yedi günde %17,28’den fazla büyüdü, bu süre içinde Dogecoin ve Shiba Inu gibi diğer meme coin’leri değer kaybetti.

Floki’nin muazzam fiyat rallisine ek olarak, Valhalla – bir NFT metaverse oyunu, FlokiFi – birkaç DeFi ürününü içeren bir protokol, FlokiPlaces – bir NFT pazaryeri ve bir kripto eğitim platformu olan Floki Üniversitesi gibi kullanışlı araçları, büyümesinin temel unsurları arasında yer almaktadır.

Şimdi Floki, Shiba Inu ekosisteminin yönetim token’i olan Bone ShibaSwap’u (BONE) tersine çevirerek CoinMarketCap’in en iyi 100 sıralamasında 97. sırayı kapladı.

Önde gelen bir kripto veri platformu olan @CoinMarketCap artık $FLOKI’nin piyasa değerini ve sıralamasını doğru bir şekilde takip ediyor.

#Floki şimdi resmen tüm kripto para birimlerinin en iyi 100’ü arasında yer alıyor.

Bu durum aynı zamanda #Floki’yi $DOGE ve $SHIB ile birlikte en iyi 100 “meme coin” arasında yapan tek coin haline getiriyor!

Bu, Shibarium etrafındaki tüm hype’a rağmen, halkın kripto para birimi olan Floki Inu’nun spot ışığını çalmayı başardığını gösteriyor.

İlginizi çekebilir ; Bitcoin Fiyatı 1 Mart 2023: BTC %2’nin Üzerinde Yükseldi, Yatırımcıları Neler Bekliyor ?

Shiba Inu (SHIB) için büyük bir tehdit mi?

2023 yılının başından beri, Floki Inu önemli bir artış kaydetti. Şu anda 0.00004877 $ civarında işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 41.530.958 $ seviyesinde. CMC’ye göre, token bir haftada neredeyse %17,28 arttı. Ayrıca, bir ayda %100’lük bir artış sağladı.

Öte yandan, SHIB’in performansı yatırımcıları daha fazla tatmin etmedi. Şu saatlere kadar, Shiba Inu 0.00001232 $ civarında işlem görüyor ve bir günlük işlem hacmi 178.069.632 $ seviyesinde. SHIB fiyatı geçtiğimiz yedi gün içinde neredeyse %4,13 düştü. Ancak, token bir ayda %2,20 arttı.

Bu nedenle, Floki Inu sadece BONE’un spot ışığını çalmakla kalmadı, aynı zamanda Shiba Inu gibi daha önce piyasaya sürülmüş memecoin’leri geride bırakmayı başardı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.