DOGE 10 Haftanın Zirvesine Çıktı, Doge Son Dakika,Bitcoin Son Durum

DOGE 10 Haftanın Zirvesine Çıktı, Doge Son Dakika,Bitcoin Son Durum
0

ETH, Merge Birleşmenin tamamlanmasından bu yana ilk kez 1.600 doları görürken, DOGE Elon Musk’ın Twitter Genel Merkezini ziyaretinin ardından yükseldi.

DOGE 10 Haftanın Zirvesine Çıktı, ETH Birleşmeden Bu Yana En Yüksek Seviyelerde

ETH, Merge Birleşmenin tamamlanmasından bu yana ilk kez 1.600 doları görürken, DOGE Elon Musk’ın Twitter Genel Merkezini ziyaretinin ardından yükseldi.

Bitcoin son 24 saat içinde yeni zirveler yapmaya devam ediyor ve 6 hafta sonra ilk kez 21.000$’a kısa süreliğine ulaştı.

Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’ın merkezine yaptığı ziyaretin ardından bugünün en iyi performans gösteren oyuncusu olarak ortaya çıktı. Öte yandan Ethereum nihayet bazı kazanımlar elde etti.

BTC 21 bin dolara ulaştı

BTC’nin esas olarak 19.000$ civarında seyrettiği nispeten sıkıcı geçen haftanın ardından, varlığın sıkıcı durumu Salı günü geç saatlerde değişmeye başladı. İlk olarak yukarıda bahsedilen seviyeden 20.000 $’a sıçradı ve önceki son girişimlerin aksine, bu sefer kararlı bir şekilde psikolojik direncin üzerine attı.

Sonuç olarak, haftanın en yüksek seviyesini gördü. Dahası, bitcoin işlem gününün yükselişlerine devam etti ve hatta kısa bir süre 21.000 $’a dokundu. Bu, Kanada Merkez Bankası’nın faiz oranlarını yükseltme konusundaki tutumunu değiştirmek üzere olduğunu öne süren raporların ortasında geldi.

Fakat BTC 21.000 $’ı geçemedi ve birkaç yüz dolar gerileyerek bu seviyenin hemen altına indi. Bununla birlikte, piyasa değeri hala yaklaşık 400 milyar dolarda duruyor.

On Chain metrikleri ise yatırımcıların en son fiyat hareketini takip ederken dikkatli olmaları gerektiğine dair iki önemli işaret verdi.

DOGE %20 PUMP Gördü

Altcoinler dün de yükselişe geçti ve birçoğu çift haneli rakamlara ulaştı. Ethereum‘da da durum böyleydi ve 1.350 dolardan 1.550 doların üzerine çıktı.

BNB, XRP, ADA ve SOL’un küçük kazançlar elde etmesiyle birlikte, büyük hacimli altların çoğu günlük ölçekte durgunlaştı.Dogecoin’in durumu ise tamamen farklı. En büyük memecoin, Elon Musk’ın satın alma anlaşması öncesinde Twitter’ın genel merkezine bir lavabo getirmeye karar vermesinin ardından bir günde %20’nin üzerinde patladı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.