Ceek Vr Coin Nedir ? Ceek Hangi Borsadan Alınır ?

Ceek Vr Coin Nedir ? Ceek Hangi Borsadan Alınır ?
0

Ceek VR Nedir ?

CEEK VR, sanatçıları ve kıta yaratıcılarını metaverse’de birbirine bağlayan blockchain destekli bir sanal gerçeklik platformudur. Kullanıcılar, CEEK VR token ekonomisine katılarak sanatçılara sürtünmesiz telif ödemeleri sağlayan sanal etkinlik biletleri satın alabilirler. Peki, CEEK VR nedir ve nasıl çalışır?

Bu makalede Ceek VR dünyasının derinliklerine dalacağız. Platformun, NFT’leri ve DeFi’yi kullanarak sanatçıları ve yaratıcıları metaverse’deki kitlelerine nasıl bağladığını keşfedeceğiz. Ayrıca, CEEK VR token ekonomisini ve yerel yardımcı token için çeşitli kullanım durumlarını tartışacağız. Ayrıca, “CEEK VR nedir?” gibi yaygın soruları ele alacağız.

Ceek Vr Coin

CEEK VR, içerik oluşturucuların çalışmalarından para kazanmaları, etkileşimli deneyimler yaratmaları ve birden fazla platformda yeni kitlelere ulaşmaları için yeni bir yoldur. İçerik oluşturucular kendi içeriklerini platforma yükleyebilecek ve içeriklerini kaç kişinin görüntülediğine bağlı olarak hem bilet satışlarından hem de reklam gelirlerinden para kazanabilecekler. Sistem ayrıca izleyicilerin sanatçılar tarafından düzenlenen özel etkinlikler için bilet satın almalarına olanak tanıyarak sahne arkası görüntüleri veya sanatçıyla yapılan röportajlar gibi özel içeriklere erişmelerini sağlıyor.

CEEK VR, Ethereum ve BNB Akıllı Zincir (BSC) üzerinde blok zinciri tabanlı bir sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) platformudur. Yaratıcı odaklı bir eğlence merkezi olan CEEK VR, sanatçıları, sporcuları, içerik oluşturucuları ve izleyicileri sanal deneyimlere katılmaları için birbirine bağlar. CEEK VR platformu, bir tiyatro, arena ve spor stadyumunu içeren CEEK City metaverse aracılığıyla konserler, spor etkinlikleri ve seminerler gibi özel hayran katılımı deneyimleri sağlar.

Merkezi olmayan bir uygulama (dapp) olarak CEEK VR ekosistemi, bir dizi akıllı sözleşme aracılığıyla koordine edilmektedir. Ayrıca, platform CEEK VR token sahibi topluluğu tarafından yönetilmektedir. Ayrıca platform, kullanıcıların NFT pazarı aracılığıyla değiştirilebilir olmayan tokenler (NFT’ler) oluşturmasına, satın almasına ve satmasına olanak tanır. Bu nadir ve benzersiz varlıklar, sahiplerine özel fiziksel ürünlere, içeriğe ve deneyimlere erişim sağlar. Ayrıca CEEK VR, birinci sınıf müzik sanatçılarının canlı performanslarının haklarını elde etmek için Universal Music grubuyla ortaklık kurdu. Bu sanatçılar arasında Lady Gaga, Sting, Bon Jovi ve U2 da bulunmaktadır.

ceek-vr-gozluk

CEEK VR ayrıca VR donanımında en önde gelen üç isim olan Meta Oculus, Apple ve Microsoft ile de ortaklık yapmaktadır. Patentli CEEK VR donanım cihazları en iyiler arasında kabul edilmektedir. Target ve Best Buy da dahil olmak üzere Kuzey Amerika’daki en büyük mağazalardan bazılarında mevcuttur. Bu “mobil kullanıma hazır” cihazlar, kullanıcıları Ethereum veya BNB Akıllı Zincir aracılığıyla CEEK VR ağına bağlar, böylece tescilli Sanal Gerçeklik İçerik Dağıtım Platformu aracılığıyla CEEK VR token ekonomisine katılabilirler. CEEK Megadeth VR Başlıkları canlı konserlere katılma deneyimini simüle etmektedir. Bu nedenle, herkes dünyanın herhangi bir yerinden bu etkinliklere katılabilir.

Ceek  Hangi Borsadan Alınabilir ?

gibi borsalardan satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.