Bybit, Trade Araçlarına ChatGPT’yi Entegre Etmeye Başladı

Bybit, Trade Araçlarına ChatGPT’yi Entegre Etmeye Başladı
0

Bybit, müşterilerine yapay zeka destekli ticaret araçları sağlamak amacıyla ChatGPT teknolojisinden yararlanacak.

Bybit, ChatGPT entegrasyonu sayesinde yapay zeka teknolojisinden faydalanarak kullanıcılara yeni alım satım araçları ve ölçütleri sunmayı hedefliyor. OpenAI’nin popüler dil modeli sohbet botu, pek çok sektörde yenilikçi çözümler ve hizmetler sunmak için tercih ediliyor ve kripto şirketleri arasında Bybit de bu alanın son katılımcısı oldu.

Kullanıcılarına Yapay Zeka Araçları Sunan Tek Borsa Bybit Değil

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

ChatGPT’nin makine öğrenimi teknolojisiyle borsanın verilerini birleştiren Bybit, ToolsGPT adlı aracıyla teknik analiz, fiyat verileri ve metrikleri sunmayı hedefliyor.

ChatGPT entegrasyonu ile birlikte, ToolsGPT yatırımcıların ihtiyaçlarına uygun yanıtlar üretebilecek ve piyasa verilerine dayalı olarak çeşitli kripto para birimlerinin fiyat eğilimlerini analiz edebilecek yeni özelliklere sahip olacak. Bu gelişme, Bybit’e göre, kripto para birimi yatırımcılarına gelecekteki piyasa hareketlerini tahmin etme ve kripto varlıklar için güvenilir fiyat eğilimleri sağlama fırsatı sunacak. Yatırımcılar arasında farklı deneyim seviyelerine hitap eden ToolsGPT, tüm borsa kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kullanılabilecek şekilde ayarlanacaktır.

Bybit CEO’su Ben Zhou, konu hakkında yaptığı açıklamalarda, bu entegrasyonun yapay zeka tarafından üretilen önerilerden faydalanarak yatırımcıların daha bilinçli kararlar almalarına yardımcı olacağını vurguladı.

Zhou, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Bybit Tools’a ChatGPT entegre ederek, kullanıcılara karar verirken daha kapsamlı bilgiler sunabiliyoruz. ToolsGPT, yatırımcılarımızı gelişmiş araçlar ve içgörülerle güçlendirmek için verdiğimiz bir taahhüt.”

Bybit, ChatGPT’yi kullanarak kripto varlıkların fiyatları, piyasa hareketleri ve projeler hakkında bilgi sunan tek kripto para borsası değildir. Cryptocom, OKX ve Solana Labs gibi platformlar da ChatGPT destekli eklentiler sunarak yatırımcılara hizmet vermektedir.

thumbnail
Önerilen Yazı
USDT’de Dikkat Çeken Gelişmeler: Tether CEO’su korkuttu!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.