Bozokcoin: Altcoin’lerde Boğa Sezonu Öncesi, Silkeleme Yapılıyor Olabilir!

Bozokcoin: Altcoin’lerde Boğa Sezonu Öncesi, Silkeleme Yapılıyor Olabilir!
0

Son birkaç saat içinde kripto para sektöründe tekrar düşüş yaşandı. İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in kurucusu CZ hakkında yayılan FUD haberleri piyasada düşüşe neden oldu.

Uponlytv’nin kurucusu Cobie, Binance’in kurucusu CZ’nin Interpol tarafından kırmızı bültenle arandığını ima etti ve bu gelişme piyasada satış baskısını artırdı. Şu anda bu gelişmeler net bir şekilde FUD haberleri olarak görülüyor.

Bozokcoin, 135.000 takipçisi olan başarılı bir kripto para analisti, son saatlerde altcoin’lerde yaşanan düşüşler hakkında resmi Twitter hesabı üzerinden bazı yorumlarda bulundu ve şunları söyledi:

“ALTCOİN’LER TAM YÜKSELİŞE GEÇECEKKEN, “BİNANCE CEO’SU CZ KIRMIZI BÜLTEN İLE ARANIYOR” HABERİNİN ÇIKARTILMASIYLA ALTCOİN’LER YENİDEN DÜŞTÜ. BEN BU HABERİN DOĞRU OLDUĞUNA İNANMIYORUM…”

“ALTCOİN’LERDE HAREKET ÖNCESİ GENELDE BU TARZ HABERLERLE PİYASAYA KORKU VERİLİYOR…”

“DOLAYISI İLE ALTCOİN TARAFINDA YÜKSEK KALDIRAÇLA MALDA OLANLAR OYUNUN DIŞINA ATILIYOR…”

“SİSTEM KİMSEYE BEDAVA PARA KAZANDIRMAK İSTEMİYOR.”

“SABAH OLDUĞUNDA ALTCOİN’LERDE YUKARI HAREKETLİLİK KALDIĞI YERDEN DEVAM EDERSE, BUNUN SİLKELEME OLDUĞU ÇOK NET BELLİ OLACAK.”

Bozokcoin, yarın yükselişlerin devam etmesi halinde son düşüşlerin geçici bir durum olduğunu doğrulayacağını belirtti ve şimdilik piyasadan umutlu görünüyor.

*Gelişmeleri takip etmeye devam edin!

Hızlıca güncel haberler ve analizlerden haberdar olmak için Telegram kanalımızı ve Twitter hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.