Binance Borsası Bu Altcoini Delist Etti!

Binance Borsası Bu Altcoini Delist Etti!
0

Binance Borsası Bu Altcoini Delist Etti!

 

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün yaptığı açıklamada Eylül ayında Solana (SOL) ağına geçen altcoin Helium’u (HNT) delist ettiğini duyurdu.

Binance bugün yaptığı açıklamada 7 Ekim 2022 saat 03:00 UTC itibariyle HNT/BUSD ve HNT/USDT çapraz ve izole marjin işlemlerinin askıya alınacağını, 12 Ekim 2022 saat 03:00 UTC itibariyle de HNT/BUSD ve HNT/USDT çapraz ve izole marjin çiftlerinin kaldıracağını söyledi.

Binance borsası ayrıca 14 Ekim 2022 saat 03:00 UTC itibariyle ise spot işlem çiftlerinde HNT/BTC ve HNT/USDT‘yi de kaldıracağını ifade etti.

 

Helium (HNT)

Binance 14 Ekim’de HNT/BTC ve HNT/USDT işlem çiftleri haricinde spot işlem çiftlerinde OOKI/BNB’yi de liste dışı bırakacağını belirtti.

“Binance, 12 Ekim itibarıyla HNT/BUSD, HNT/USDT çapraz ve izole marjin ticaret çiftlerinde ticareti kaldıracak ve durduracaktır .

Binance, 14 Ekim itibarıyla HNT/BTC, HNT/USDT, OOKI/BNB spot ticaret çiftlerinde ticareti kaldıracak ve durduracaktır.

7 Ekim itibarıyla Binance, HNT/BUSD ve HNT/USDT çapraz ve izole marj işlemlerini askıya alacaktır.

12 Ekim saat 03:00 UTC’de Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir ödeme yapacak ve HNT/BUSD ve HNT/USDT çapraz ve izole marjin çiftlerinde bekleyen tüm emirleri iptal edecek.

Ardından HNT/BUSD ve HNT/USDT çapraz ve izole marj çiftlerini listeden çıkaracağız.
​​Kullanıcıların olası zararlardan kaçınmak için marj ticaretinin durdurulmasından önce pozisyonlarını kapatmaları şiddetle tavsiye edilir.”

Delist haberinin ardından Coinmarketcap verilerine göre yazım esnasında, HNT son bir saatte %1.1’lik düşüşle 5,36 dolardan, OOKI ise son bir saatte %0,9’luk düşüşle 0,0048 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Hatırlanacağı üzere merkezi olmayan kablosuz ağ projesi Helium (HNT) Eylül ayında bir oylama yapmıştı. Yapılan oylama sonucunda HNT token sahipleri HNT’nin kendi ağından Solana ağına geçmesine onay verdi.

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.