Avax Fiyat Analizi: Avalanche Coin’in %15 Düşüş Riskiyle Karşı Karşıya

Avax Fiyat Analizi: Avalanche Coin’in %15 Düşüş Riskiyle Karşı Karşıya
0

AVAX Fiyat Tahmini: AVAX coin fiyatındaki devam eden toparlanma rallisi, $18 direnç bölgesinde önemli bir duraklama yaşadı. İki hafta boyunca, koin söz konusu dirençleri birkaç kez test etti ancak sonuç, günlük mumlarda yüksek fiyat reddi ile sonuçlandı. Bu reddedilme mumları, yatırımcıların boğa rallilerinde agresif bir şekilde satış yaptığını gösteriyor ve düşüş trendinin yeniden başlama olasılığını arttırıyor.

Önemli Noktalar:

  • $18 ile $16 arasındaki mum yapısı, piyasa katılımcıları arasında kararsızlığın bir göstergesidir.
  • $18’den boğa çıkışı, önceki toparlanma rallisinin devamını getirecektir.
  • Avalanche koinindeki günlük işlem hacmi $100.5 milyon, %50.4’lük bir kayıp göstermektedir.

AVAX Price Prediction

Son altı günde, AVAX fiyatı $18 ve $16 seviyeleri arasında gidip gelerek yatay bir seyir izledi. Bu konsolidasyon, kripto para piyasasındaki mevcut FUD’ı vurgulayarak, büyük kripto paraların büyüme potansiyelini sınırlıyor. Basın saatine kadar, AVAX fiyatı $16.84 seviyesinde işlem görüyor ve günlük kazanç %0.42 olarak kaydediliyor.

Eğer piyasada devam eden belirsizlik devam ederse, AVAX fiyatı aralık bağlı hareketini sürdürebilir ve alıcılar, $18 seviyesinde meydan okumak için ek bir fırsat elde edebilir. Ancak, $18’in üzerinde günlük bir mum kapanışı boğa momentumunu serbest bırakabilir ve fiyatı %10 artırarak $19.7 seviyesine yükseltebilir.

Arbitrum Coin (ARB) Airdropu’nun Listeleme Saatleri

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.