ATOM Altcoin sezonunu başlatabilecek mi ? Ethereum Fiyat Analiz

ATOM Altcoin sezonunu başlatabilecek mi ? Ethereum Fiyat Analiz
0

Ethereum (ETH), 1.442 $ bölgesindeki iki aylık desteğinden geri dönmesinin ardından, son iki hafta içinde %24’ün üzerinde bir artış kaydetti. Varlığın kısa süre içinde kısa vadeli engellerle karşılaşabileceği öngörülüyor.

Bununla birlikte, tüm kripto dünyası şu anda ETH’nin gelecekteki piyasa duyarlılığını izliyor ve analistler yakında fiyatta bir sıçrama olmasını bekliyor.

Buna ek olarak, Ethereum’un ivmesinin 2019 ve 2020’de de devam etmesi ve gelecek yılın başlarında 2.000 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

Twitter’da 535.400 takipçisi olan ve anonim olarak Kaleo adıyla bilinen tanınmış bir kripto para analistine göre, Ethereum fiyatının altcoin sezonunu başlatması beklenirken, ETH/BTC çifti ABD doları ve Bitcoin karşısında yükselecek.

Analiste göre, Ethereum daha düşük zaman dilimlerinde diyagonal direncine yaklaştıkça önemli bir ralliye yöneliyor gibi görünüyor.

Teknik Analiz:

Gerçek fiyat ivmesi oluşmadan önce aşağıdaki yeşil okla gösterilen direncin kırılması gerekiyor.

Bitcoin açısından Kaleo, ETH/BTC çiftinin son zamanlarda kritik bir destek noktasından sıçradığını ve şimdi hedefine doğru %23’lük bir toparlanmaya hazır olduğunu iddia ediyor.

Bu arada, mevcut ayı piyasasında dirençli olduğunu kanıtlayabilecek sürpriz bir altcoin de döngüde olacak.

Cosmos (ATOM)

Kaleo, yaklaşık beş yıldır bu alanda faaliyet gösteren bir kripto para yatırımcısı. Piyasanın iki yıldan uzun bir süredir zayıf olduğunu ve altcoin sezonunun yaklaşmakta olduğuna inanıyor.

Kaleo, ölçeklenebilen iç içe geçmiş blok zincirlerinden oluşan bir ağ olarak tanımladığı Cosmos’u (ATOM) yakından takip ediyor. ATOM/BTC’nin “inanılmaz bir güce” sahip olduğunu ve Cosmos ekosisteminin bu ayı piyasası sırasında sağlıklı kaldığını, bu nedenle şimdi dağılmasının muhtemel olmadığını söyledi. Piyasa değerinin 5 milyar doların altında olması ve iki buçuk yıllık konsolidasyon, başarılı bir boğa koşusu için patlayıcı bir potansiyel yaratmak için yeterli.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin’e kıyasla üç kat ya da daha fazla değer artışı görülebileceğini, ancak bunun diğer bazı oyunlar kadar cazip olmadığını söyledi. Kaleo’nun beş yıl ya da daha uzun süredir bu oyunu oynarken öğrendiği bir şey varsa o da güvenli olanın neredeyse her zaman cazip olana tercih edileceğidir.

Swing trade için Long bir pozisyon oluşturmak için, Yatırımcıların ATOM’un yukarı yönlü momentumunun Cosmos ile ilgili temellerden mi yoksa yalnızca “istikrarlı” piyasadan mı kaynaklandığını ve Bitcoin ve Ethereum’un öngörülebilir aralıklarda işlem gördüğü gerçeğini belirlemesi gerekir.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.