TLM Coin Nedir? TLM Coin Yorum ve Geleceği 2023

TLM Coin Nedir? TLM Coin Yorum ve Geleceği 2023
0

TLM Coin, Trilium’un kısaltmasıdır ve Alien Worlds adlı NFT DeFi metaverse’in yerel kripto para birimidir. Bu, oyuncuların rekabet etmek ve Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşları kontrol etmek için gereken Trilium (TLM) kazanmak için yarışmaya teşvik edildiği bir oyun içi ekonomi sağlar.

TLM Coin Kaç Dolar?

 

TLM Coin Nedir?

Alien Worlds, oyuncuların kıt bir kaynak olan Trilium’u (TLM) elde etmek için birbirleriyle rekabet ettiği bir blok zinciri oyunudur. Kullanıcılar, TLM tokeni kullanarak Planet DAO’larını yönetebilirler.

Alien Worlds metaverse’deki oyuncular, NFT’leri kazanarak TLM madenciliği yapabilir, savaşlara katılabilir ve oyun içi görevleri tamamlayabilir. Oyuncular, oyun stratejilerine bağlı olarak en uygun NFT’leri satın alabilir ve bir araya getirebilirler. Ayrıca, oyuncular altı Planet DAO’nun Konsey Üyelerini seçerek yönetişime katılabilir ve oyunun yönünü etkileyebilirler. Trilium (TLM), Alien Worlds metaverse’in yerel yardımcı program tokenidir ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Kripto Piyasaları Düşüş ile Sarsılırken Balinalar Alım Yaptı ? Burdan Girilir Mi ?

  • Gezegen Yönetimi: TLM sahipleri, gezegenlerin yönetimine ve diğer potansiyel ödüllere katılmak için TLM’yi kullanabilirler.
  • Stake Etme: Oyuncular, TLM ve NFT madenciliğine katılmak için seçtikleri bir gezegende TLM stake edebilirler.
  • Oyun İçi Para Birimi: TLM tokenleri, oyuncuların Alien Worlds’de eşya satın almak ve yükseltmek, görevlere, savaşlara ve diğer oyun içi etkinliklere katılmak için ihtiyaç duydukları para birimidir.
  • Oynanış Teşvikleri: Aktif kullanıcılar, oyun içi ekosistemi ve etkinliği geliştirmek için katılım ödülleri olarak TLM kazanabilirler.
  • NFT Satın Alma: Oyuncular, TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için basılan NFT’leri satın alabilirler.

Proje, iki tur özel token satışından toplam 2,5 milyon dolar topladı:

  • Tohum Satış Turu: Maksimum token arzının %7,06’sı, 0,0021 USD/TLM fiyatından satıldı.
  • Ön Satış Turu: Maksimum token arzının %3,43’ü, 0,0030 USD/TLM fiyatından satıldı.

Madencilik ve Staking

Oyuncular, TLM madenciliği yapmak için NFT’lerini kiralamak, satın almak veya sahip olmak suretiyle kullanabilirler. Başarılı madencilik girişimleri, oyunları ve bazen ek NFT’leri TLM ile ödüllendirebilir. Bazı NFT’ler, araziler veya araçlarla bağlantılı olarak daha fazla TLM ve NFT madenciliği yapma imkanı sağlarken, diğerleri her madencilik döngüsü arasında daha kısa bir süreye sahip olabilir. Kullanıcılar, stratejilerine ve oyunlarının gereksinimlerine en uygun arazi ve araç kombinasyonunu seçebilirler.

tlm coin geleceği

Planet DAO

Oyuncular, bir gezegenin günlük TLM emisyonunu artırmak için Planet DAO’larına TLM yatırımı yaparak desteklerini gösterebilirler. Stake yoluyla, oyuncular, staked TLM miktarına bağlı olarak Planet DAO’da oy kullanma hakkı kazanırlar. Ayrıca oyuncular, Gezegen Konseyi Üyeliği için aday olma koşullarını da karşılayabilirler. Planet DAO seçimleri tamamlandıktan sonra, seçilen Meclis Üyeleri, Planet DAO hesapları üzerinde çoklu imza kontrolü ile yönetişime açılacaklar.

Teknik Altyapı

Alien Worlds, Binance Smart Chain (BSC), Ethereum ve WAX ağlarında çalışan bir oyun platformudur ve Trilium token sözleşmesi bu üç blok zincirinin tamamında mevcuttur. BSC, görevlerin BEP-20 TLM token sahiplerine sunulmasına olanak tanıyarak görev atama işlevini desteklerken, WAX, Federasyon ve Gezegenler gibi oyunun temel mantığı için ücretsiz bir işlem katmanı sunar. Alien Worlds NFT’leri, eşler arası IPFS üzerinde depolanan NFT görüntü verileriyle BSC ve WAX’ta desteklenmektedir. Bu sayede, harici uygulamalar zincir üstü işlevler ve verilerle bağlantı kurabilirken, görüntü verileri merkeziyetsiz bir şekilde saklanmaya devam eder.

TLM Coin Yorum ve Geleceği 2023

Alien Worlds, öncelikle madencilik temelli bir oyun olup, büyük bir metaverse oyunudur ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Oyun, basit bir kayıt işlemi ve Atomic Hub pazarındaki tüm NFT ticaretleri ile Wax cüzdanı kullanarak kolayca erişilebilir. Ayrıca, yerel token olan TLM, üç farklı zincirde de kullanılabilir. Kullanıcılar, oyundaki DAO’lara yüksek oranda dahil olabilirler ve hatta konsey üyesi seçimlerine katılabilirler.

Alien Worlds’ün pek çok özelliği vardır ve oldukça büyüktür, ancak yeni başlayan blok zinciri oyuncuları için öğrenme eğrisi zorlu olabilir.

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.